| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 712 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 80 ml |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 712 / 3ED71A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 712 / 3ED71A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 712 / 3ED71A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 41 to 95°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 to 140°F |
| Celkem CO2e (kg) | 0.6 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10193905352859 |
| Čárový kód palety | 20193905352856 |
| Číslo UPC | 193905352852 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 386 x 256 x 181 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 119 x 36 x 126 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 956 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 36 x 126 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 100 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 40 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3ED71A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,24 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,12 kg |
| Hmotnost palety | 558,8 kg |
| Hmotnost | cca 0,1 kg |