| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Matte Black |
| Výběrovost | 728 |
| Prázdná hmotnost | cca 40 g |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 9632 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 28,57 mm |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 728 / 3WX25A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 728 / 3WX25A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 728 / 3WX25A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T730, multifunkční tiskárna HP DesignJet T830 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah provozních teplot | 41 to 104°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -13 to 131°F |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10194850304047 |
| Čárový kód palety | 20194850304044 |
| Číslo UPC | 194850304040 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3WX25A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | cca 5,16 kg |
| Hmotnost balení | cca 245 g |
| Hmotnost | cca 205 g |