| Obsah balení | Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 305 |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 100 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 305 |
| Prázdná hmotnost | 26,2 g +/-1 g |
| Inkoustová kapka | 6,3 pl, 2,8 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 100 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 100 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP ENVY 6000 All-in-One. Přibližné průměrné údaje vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 100 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 100 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 2 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 588 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 305 / 3YM60A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM60A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM60A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DeskJet 2300 All-in-One, řada tiskáren HP DeskJet 2700 All-in-One, řada HP DeskJet Plus 4100 All-in-One, řada tiskáren HP ENVY 6000 All-in-One, řada tiskáren HP ENVY Pro 6400 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5–100 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (ABE) 10193905429216, (UUQ) 10194441597315, (UUS) 10193905429223 |
| Čárový kód palety | (ABE) 20193905429213, (UUQ) 10194441597315, (UUS) 20193905429220 |
| Číslo UPC | (301) 193905429202; (302) 194441597325; (ABE) 193905429219; (UUQ) 194441597318; (UUS) 193905429226 |
| Obsah balení | Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 305 |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3YM60AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,28 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 177,63 kg |
| Hmotnost | cca 0,03 kg |