| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 930 stran* |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 45 |
| Prázdná hmotnost | 0,066–0,073 kg |
| Inkoustová kapka | 33 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 Black (~930 pages) |
| Výtěžnost stránek | 930 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet 930c. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 42 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 300 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 45 / 51645A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 45 / 51645AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 45 / 51645AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP DeskJet 712, 720, 722, 820, 830, 832, 850, 855, 870, 880, 882, 890, 895, 930, 932, 935, 950, 952, 960, 970, 990, 995, 1100, 1120, 1180, 1220, 1280, 1600, 6122, 6127 a 9300, inkoustový fax HP Inkjet Fax 1220, HP Officejet g55, g85, g95, k60, k80, r40, r60, r80, t45 a t65, HP Officejet Pro 1150c, 1170c a 1175c, HP Photosmart 115, 1215, 1218, 1315, p1000 a p1100, tiskárny HP Designjet 700, 750c, 750c Plus a 755cm a barevná kopírka HP 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 260, 270, 280 a 290 |
| Rozsah provozních teplot | -15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.5 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 88698603625, (ABF) 88698603649, (ABD) 88698603632, (ABE) 88698603656, (BA5) 10829160793914, (BA6) 10829160793921 |
| Čárový kód palety | (ABB) 88698603629, (ABF) 88698603643, (ABD) 88698603636, (ABE) 88698603650, (BA5) 20829160793911, (BA6) 20829160793928 |
| Číslo UPC | 884962772683 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 483 × 287 × 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 645 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 26 x 158 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 645 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 26 x 117 x 158 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Irsku |
| Větší množství hlavní krabice | 40 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2400 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 51645AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 7 kg |
| Hmotnost balení | 0,15 kg |
| Hmotnost palety | 445 kg |
| Hmotnost | 0,111 x 0,120 kg |