| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 738 |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 738 / 676M8A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 738 / 676M8A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 738 / 676M8A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP DesignJet T850, T950 |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10196548336187 |
| Čárový kód palety | 20196548336184 |
| Číslo UPC | 196548336180 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 298 x 218 x 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 × 1016 × 920 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Země původu | Singapore |
| Počet kartonů na vrstvu | 17 |
| Počet kartonů na paletu | 102 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 510 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 676M8A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | cca 2,79 kg |
| Hmotnost balení | cca 509 g |
| Hmotnost palety | cca 304,1 kg |
| Hmotnost | cca 454 g |