| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 950/951 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1000 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 1 000 stran černá, 700 stran azurová, 700 stran purpurová, 700 stran žlutá |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 1 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 24 ml (černá), 8,5 ml (azurová), 8 ml (purpurová, žlutá) |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 950 / CN049A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP 951 / CN050A, CN051A, CN052A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 950 / CN049A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 951 / CN050A, CN051A, CN052A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 950 / CN049A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 951 / CN050A, CN051A, CN052A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 8100 – N811a, HP OfficeJet Pro 8620 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8615 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8616 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8610 All-in-One, HP OfficeJet Pro K8600dn Color, HP OfficeJet Pro K8600 Color, HP OfficeJet Pro 8600 Plus All-in-One – N911g, HP OfficeJet Pro 8600 All-in-One – N911a |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122139919 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 287 x 264 x 179 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 123 x 4,85 x 171 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 039 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 123 x 4,85 x 171 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Poznámka k oblastní dostupnosti | HP 950/951 (kazety z20) jsou určeny k použití pouze v Evropě, Rusku, SNS, Středním východu a Africe |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 720 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC65AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,18 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 210,8 kg |
| Hmotnost | cca 0,24 kg |