| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 912 |
| Prázdná hmotnost | 73,87 g |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 250 stran) |
| Výtěžnost stránek | 315 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 315 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 250 stránek černé, cca 315 stránek azurové, purpurové, žluté |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 8010. Průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Průměrná výtěžnost kombinovaného tisku (azurová/purpurová/žlutá) vychází z normy ISO/IEC 24711 n |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 315 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 315 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6,5 ml černá, 4,0 ml azurová, 4,0 ml purpurová, 4,0 ml žlutá |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 2 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 912 / 3YL80A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP 912 / 3YL77A, 3YL78A, 3YL79A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP 912 / 3YL77A, 3YL78A, 3YL79A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP 912 / 3YL77A, 3YL78A, 3YL79A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet 8013 All-in-One, HP OfficeJet 8012 All-in-One, HP OfficeJet 8014 All-in-One, HP OfficeJet 8015 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8022 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8023 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8024 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8025 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | (301) 195122352301; (30N) 199485042770; (NE1) 199251972751 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 515 x 275 x 229 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 48 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 060 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 124 x 48 x 160 mm |
| Země původu | Čína (301); Malajsie (301); Singapur |
| Počet kartonů na vrstvu | 6 |
| Počet kartonů na paletu | 24 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 528 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC74AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,2 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,19 kg |
| Hmotnost palety | 120,77 kg |
| Hmotnost | cca 0,15 kg |