| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Blue; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 305 |
| Prázdná hmotnost | 325 (černá); 588 (tříbarevná) |
| Inkoustová kapka | 17,9 pl (černá); 6,3 pl, 2,8 pl (tříbarevná) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu (černá); Na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 120 stran) |
| Výtěžnost stránek | 120 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 100 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 120 stran černobíle, cca 100 stran tříbarevně |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP ENVY 6000 All-in-One. Přibližné průměrné údaje vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 100 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 100 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 328 (černá); 588 (tříbarevná) |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0.56 in (black); 0.33 in (tri-color) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 305 / 3YM60A, 3YM61A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM60A, 3YM61AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM60A, 3YM61AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | DeskJet 2300, DeskJet 2710, DeskJet 2720, DeskJet Plus 4100, ENVY 6000, ENVY Pro 6400 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5–100 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195161227042 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 361 x 251 x 184 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 064 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZD17AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | cca 130 kg |
| Hmotnost | cca 0,089 kg |