| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1300 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 46 |
| Prázdná hmotnost | 32 g |
| Inkoustová kapka | 13,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 Black (~1,300) pages |
| Výtěžnost stránek | 1300 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Tested in HP Deskjet Ink Advantage 4800. Approximate average based on ISO/IEC 24711 or HP testing methodology and continuous printing. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies . |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 26 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 336 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0.5625 in |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Hardwarová kompatibilita | China: HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4825/4826/4877, India: HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4826, EMEA: HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 90°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 to 140°F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.x Gen III |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | (BHK) 20196068029900; (BHL) 20196068029924 |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10196068029903; (BHL) 10196068029927 |
| Číslo UPC | (BHK) 196068029906; (BHL) 196068029920 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 255 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 116 x 116 x 37 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 115 x 37 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZD21AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 260.28 kg |
| Hmotnost | cca 0,078 kg |