| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 6 000 stran |
| Obchodní segment | GT/Smart Tank |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | GT53XL |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 6 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 6,000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová/purpurová/žlutá) vychází z metodiky společnosti HP, při které se simuluje nepřetržitý tisk zkušebních stránek podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. K vytištění 8000 barevných zkušebních stran je zapotřebí další lahvička s černým inkoustem. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 135 ml |
| Segment (filtr) | GT / Smart Tank |
| Podskupina | Ink Bottles |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP GT53XL / 1VV21A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon a směs chlormethylisothiazolinonu a methylisothiazolinonu. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT53XL / 1VV21AObsahuje benzisothiazolinon a směs chlormethylisothiazolinonu a methylisothiazolinonu. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT53XL / 1VV21AObsahuje benzisothiazolinon a směs chlormethylisothiazolinonu a methylisothiazolinonu. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP DeskJet GT 5800, řada HP Ink Tank 100, 300, 400, řada HP Smart Tank 400, 500, 600, 700, 6000, 7000 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 8000 |
| Barevná výtěžnost | 6000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 6000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 18 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 95°F |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 59 to 95°F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20192545270650 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10192545270653 |
| Vnitřní balení ITF-14 kód jednotky | 10192545270653 |
| Čárový kód palety | 20192545270650 |
| Číslo UPC | 192545270656 |
| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 376 x 259 x 196 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 58 x 58 x 170 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 58 x 58 x 170 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 54 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1296 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 1VV21AE |
| Kód UNSPSC | 121717033 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,54 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,18 kg |
| Hmotnost palety | 279,9 kg |
| Hmotnost | cca 0,16 kg |