| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 8 000 stran |
| Obchodní segment | GT/Smart Tank |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | GT52 |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 8000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová, purpurová, žlutá) vychází z metodiky společnosti HP, při které se simuluje nepřetržitý tisk zkušebních stránek podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. Pokud chcete tisknout 8 000 barevných testovacích stran, potřebujete další lahvičku s černým inkoustem. Skutečná kapacita se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 8 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 70 ml |
| Segment (filtr) | GT / Smart Tank |
| Podskupina | Ink Bottles |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP GT52 / M0H55A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H55AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H55AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP DeskJet GT 5800, řada HP Ink Tank 100, 300, 400, řada HP Smart Tank 200, 300, 400, 500, 600, 700 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 8000 |
| Barevná výtěžnost | 8000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Základní černobílá výtěžnost | 18 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 140 °F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20190780132535 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10190780132538 |
| Vnitřní balení ITF-14 kód jednotky | 10190780132538 |
| Čárový kód palety | 20190780132535 |
| Číslo UPC | 190780132531 |
| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 313 x 217 x 166 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 47 x 47 x 150 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 47 x 47 x 150 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2016 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | M0H55AE |
| Kód UNSPSC | 121717033 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,89 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 277,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,1 kg |