| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 600 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 651 |
| Prázdná hmotnost | 24,5 g |
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 600 stran) |
| Výtěžnost stránek | 600 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Trysky tiskové hlavy | 704 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,5625 palců |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One; Tiskárna HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10889296160813, (BHL) 10889296160820 |
| Čárový kód palety | (BHK) 20889296160810, (BHL) 20889296160827 |
| Číslo UPC | (302) 889296160809; (BHK) 889296160816; (BHL) 889296160823 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | V prodeji pouze v CIS, na Středním východě, Africe, AL, BG, BIH, CY, CZ, GR, HU, MD, ME, MK, MT, PL, RO, RS, SK, SLO, TR |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C2P10AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,98 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 211,04 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |