| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 500 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 57 |
| Prázdná hmotnost | 0,025–0,032 kg |
| Inkoustová kapka | 5 pl |
| Typy inkoustu | Dye-based |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 500 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 500 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet 5550 Color Inkjet. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 500 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 500 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 17 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 300 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,84 mm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 57 / C6657A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 57 / C6657A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 57 / C6657A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Mobilní tiskárna HP Deskjet 450cbi, tiskárny HP Deskjet 5550, 5551 a 5552, HP Officejet 6110, tiskárny HP PhotoSmart 100, 130, 230, 7150, 7350 a 7550 a multifunkční tiskárny HP PSC 2105, 2108, 2110, 2115, 2150 a 2210 |
| Segment zákazníků | Bohatší život |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 95 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozních teplot | -15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 30725184712235, (ABF) 30725184712266, (ABD) 30725184712242, (ABE) 30725184712259, (BA5) 10829160799206, (BA6) 10829160799213 |
| Čárový kód palety | (ABB) 50725184712239, (ABF) 50725184712260, (ABD) 50725184712246, (ABE) 50725184712253, (BA5) 20829160799203, (BA6) 20829160799210 |
| Číslo UPC | (999) 808736161176; (UUQ) 884962780671 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 587 x 194 x 245 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 130 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 141 x 37 x 113 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 130 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 36,32 x 116,08 x 140,46 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C6657AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,5 kg |
| Hmotnost balení | 86 g |
| Hmotnost palety | 201,6 kg |
| Hmotnost | 0,056 kg |