| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 480 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 338 |
| Inkoustová kapka | 15 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 480 stran) |
| Výtěžnost stránek | 480 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na barevné inkoustové tiskárně HP Deskjet 6540. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 11 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 416 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,3 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 338 / C8765E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 338 / C8765E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 338 / C8765E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Deskjet 460c/cb/wbt/wf; HP Deskjet 5740, 5745; HP Deskjet 6520, 6540, 6540d, 6620, 6840, 9800, 9800d; HP Officejet H470/b/wbt/100 mobile/150 mobile; HP Officejet 6205, 6210, 6215; HP Officejet K7100; HP Officejet 7210, 7310, 7410; HP PSC 1507; HP PSC 1510, 1510s; HP PSC 1600, 1610; HP PSC 2350, 2355, 2355p; HP Photosmart 2570; HP Photosmart 2575; HP Photosmart 2610; HP Photosmart 2710; HP Photosmart C3170, C3180; HP Photosmart C3175, C3190; HP Photosmart 7850; HP Photosmart 8150, 8450, 8450gp; HP Photosmart 8750, 8750gp; HP Photosmart Pro B8350 |
| Segment zákazníků | Bohatší život |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 50 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen II |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců od data výroby |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | (ABB) 20829160180162, (ABD) 20829160180179, (ABE) 20829160180186, (ARF) 20829160180193, (AKG) 20829160180209 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10829160180165, (ABD) 10829160180172, (ABE) 10829160180189, (ARF) 10829160180196, (AKG) 10829160180202 |
| Číslo UPC | 884962825631 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 590 × 197 × 252 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 × 37 × 141 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 × 1 200 × 1 158 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 × 37 × 141 mm |
| Země původu | China(, 231, ABB, ABE, AKG, BA3, 241, ABD, UUS, 301, 251, ABF); Czech Republic(, 231, ABB, ABE, AKG, BA3, 241, ABD, UUS, 301, 251, ABF); Ireland(, 231, ABB, ABE, AKG, BA3, 241, ABD, UUS, 301, 251, ABF); Malaysia(, 231, ABB, ABE, AKG, 201, BA3, 241, ABD, UUS, 301, 251, ABF); Singapore(, 231, ABB, AKG, 201, 241, ABD, UUS, 251, ABF) |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C8765EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,53 kg |
| Hmotnost balení | 69 g |
| Hmotnost palety | 170 kg |
| Hmotnost | 39,2 g |