| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 330 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 343 |
| Inkoustová kapka | 5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 330 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 330 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na barevné inkoustové tiskárně HP Deskjet 6540. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 330 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 330 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 7 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 600 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,3 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 343 / C8766E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 343 / C8766E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 343 / C8766E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Deskjet 460c/cb/wbt/wf, HP Deskjet 5740/5745, HP Deskjet 5940, HP Deskjet 6520/6540/6540d/6620/6840/9800/9800d, HP Deskjet 6940, HP Deskjet 6980, HP Deskjet D4160, HP Officejet H470/b/wbt/100 mobile/150 mobile, HP Officejet 6205/6210/6215, HP Officejet 6310/6315, HP Officejet K7100, HP Officejet 7210/7310/7410, HP PSC 1507, HP PSC 1510/HP PSC 1510s, HP PSC 1600/1610, HP PSC 2350/2355/2355p, HP Photosmart 325/335/375/385/422/428/475, HP Photosmart 2570, HP Photosmart 2575, HP Photosmart 2610, HP Photosmart 2710, HP Photosmart C3170/C3180, HP Photosmart C3175/C3190, HP Photosmart C4180/C4190, HP Photosmart D5160, HP Photosmart 7850, HP Photosmart 8050, HP Photosmart 8150/8450/8450gp, HP Photosmart 8750/8750gp, HP Photosmart Pro B8350 |
| Segment zákazníků | Bohatší život |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 50 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců od data výroby |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10829160180264, (ABD) 10829160180271, (ABE) 10829160180288, (ABF) 10829160180295, (AKG) 10829160180301 |
| Číslo UPC | 884962825648 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 590 × 197 × 252 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 141 x 113 x 37 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 × 1 200 × 1 158 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 141 x 37 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, MD, ME, MK, RS, TR |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro paletu | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C8766EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,6 kg |
| Hmotnost balení | 70,1 g |
| Hmotnost palety | 172,1 kg |
| Hmotnost | 40,3 g |