| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 190 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 21 |
| Inkoustová kapka | 17 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 190 stran) |
| Výtěžnost stránek | 190 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP PSC 1410 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 416 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 21 / C9351A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 21 / C9351A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 21 / C9351A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet 3920, 3940, D1360, D1460, D1470, D1560, D2330, D2360, D2430, D2460, F2180, F2187, F2224, F2280, F2290, F370, F375, F380, F390, F4140, F4172, F4180, F4190; Tiskárny HP Officejet 4315, 4355, J3680 All-in-One; HP PSC 1402, 1410, 1415, 1417 All-in-One; HP Fax 3180 |
| Segment zákazníků | Technické specifikace |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 55 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen 1 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Číslo UPC | (301) 884962834312; (BA5) 829160941356; (BA6) 829160941363; (UUQ) 884962780756; (UUS) 884962780749 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 579 x 194 x 251 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 141 x 131 x 37 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 × 1 200 × 1 158 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 131 x 37 x 141 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro paletu | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9351AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,21 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 134,85 kg |
| Hmotnost | 40,3 g |