| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 165 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 22 |
| Inkoustová kapka | 5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 165 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 165 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP PSC 1410 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 165 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 165 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 300 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 22 / C9352A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 22 / C9352A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 22 / C9352A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet 3910, 3920, 3930, 3940, D1311, D1320, D1330, D1341, D1360, D1420, D1430, D1445, D1455, D1460, D1468, D1520, D1530, D1560, D2330, D2345, D2360, D2430, D2445, D2460, D2468, F2110, F2120, F2140, F2180, F2185, F2187, F2210, F2212, F2235, F2240, F2250, F2275, F2280, F2290, F325, F335, F340, F350, F370, F375, F380, F390, F394, F4135, F4140, F4150, F4172, F4175, F4180, F4185, F4190 a F4194, HP Officejet 4315, multifunkční tiskárny J3680 a multifunkční tiskárny HPPSC 1410 |
| Segment zákazníků | Technické specifikace |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen 1 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20829160941374 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10829160941377 |
| Čárový kód palety | 20829160941374 |
| Číslo UPC | (301) 884962834336; (BA5) 829160941417; (BA6) 829160941424; (UUQ) 884962780794; (UUS) 884962780787 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 579 x 194 x 251 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 141 x 131 x 37 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 1 158 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 141 x 37 x 131 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro paletu | 1 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9352AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,51 kg |
| Hmotnost balení | 0,07 kg |
| Hmotnost palety | 144,26 kg |
| Hmotnost | 40,3 g |