| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 170 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 351 |
| Inkoustová kapka | 5 pl |
| Typy inkoustu | Báze barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 170 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 170 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet J5780 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 170 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 170 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9,5 ml |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,84 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 351 / CB337A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 351 / CB337A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 351 / CB337A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP Officejet J5700, HP Photosmart C5200, HP Photosmart C4300, HP Photosmart C4200, řada tiskáren HP Deskjet D4200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30°C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Nový | 30 |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10808736844731, (ABD) 10808736844748, (ABE) 10808736844762, (ABF) 10808736844755, (BA3) 10808736844779 |
| Číslo UPC | (201) 808736844789; (251) 808736844819; (301) 884962780985; (999) 884962825693; (BA3) 808736844772 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 600 × 200 × 164 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EU+ |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, BG, HR, YU, MD, MK, RO |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB337EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,79 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,79 kg |
| Hmotnost balení | 0,058 kg |
| Hmotnost palety | 207,11 kg |
| Hmotnost | 40,3 g |