| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 165 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 300 |
| Inkoustová kapka | 1,3 pl, 4,7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 165 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 165 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet D2560. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 165 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 165 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,84 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 300 / CC643E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 300 / CC643E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 300 / CC643E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet D2500, HP Deskjet D2530, multifunkční tiskárna HP DeskJet F4200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 50 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen 3 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10883585763518, (ABD) 10883585763525, (ABE) 10883585763549, (ABF) 10883585763532, (BA3) 10883585763556 |
| Číslo UPC | (201) 883585763580; (251) 883585763610; (301) 884962780855; (999) 884962825624; (ABB) 883585763511; (ABD) 883585763528; (ABE) 883585763542; (ABF) 883585763535; (BA3) 883585763559 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 600 × 200 × 164 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EU+ |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CC643EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,87 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 210,97 kg |
| Hmotnost | 0,036 kg |