| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 200 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 920XL |
| Prázdná hmotnost | 0,014 kg |
| Inkoustová kapka | 14 pl HDW |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 1 200 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1200 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6500 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 49 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 720 HDW |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Officejet 6500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10884420649486, (BGY) 10884420649493 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20884420649483, (BGY) 20884420649490 |
| Číslo UPC | (231) 884420649526; (241) 884420649533; (251) 884420649540; (301) 884962546147; (BGX) 884420649489; (BGY) 884420649496 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 562 × 200 × 135 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 089 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 47 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 089 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 47 × 115 mm |
| Země původu | Čína (BGX, BGY); Malajsie (BGX, BGY); Singapur (BGX) |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1120 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CD975AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,45 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 162,37 kg |
| Hmotnost | 0,08 kg |