| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 400 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 932 |
| Prázdná hmotnost | 20,28 g |
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 400 stran) |
| Výtěžnost stránek | 400 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1088 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 932 / CN057A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932 / CN057A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932 / CN057A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Officejet 6600/6700 e-All-in-One, HP Officejet 6100 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749000, (BGY) 10886111749055 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749000, (BGY) 10886111749055 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20886111749007, (BGY) 20886111749052 |
| Číslo UPC | (301) 886111615315; (BGX) 886111749003; (BGY) 886111749058 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 251 x 205 x 156 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 251 x 205 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 150 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 40 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 40 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN057AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,16 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,16 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 344 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |