| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 330 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 933 |
| Prázdná hmotnost | 20,32 g |
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 330 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 6700 Premium e-All-in-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 330 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 672 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 933 / CN059A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 933 / CN059A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 933 / CN059A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet 6100 ePrinter, HP Officejet 6600 e-All-in-One, HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | (301) 195122139957; (BGX) 195122139964; (BGY) 195122139971 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 252 x 249,9 x 108 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 94 x 24 x 124 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 904 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 19 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství v krabici | 4 |
| Množství na paletě | 1520 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN059AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 1,16 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 108,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,05 kg |