| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 3 000 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 970 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 3 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 3000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 56,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 42240 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 8,575“ |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 970 / CN621A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 970 / CN621AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 970 / CN621AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet Pro X451dn, HP Officejet Pro X451dw, HP Officejet Pro X551dw, HP Officejet Pro X476dn, HP Officejet Pro X476dw, HP Officejet Pro X576dw |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112877283 |
| Čárový kód palety | 20886112877280 |
| Číslo UPC | 886112877286 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 246 x 201 x 221 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 246 x 201 x 221 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 241,7 x 28,7 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 895 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 241,7 x 28,7 x 71,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji v zemích EU |
| Počet kartonů na vrstvu | 22 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4224 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN621AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,2 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,2 kg |
| Hmotnost balení | 0,21 kg |
| Hmotnost palety | 915,52 kg |
| Hmotnost | 0,19 kg |