| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 480 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 704 |
| Inkoustová kapka | 13,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 480 stran) |
| Výtěžnost stránek | 480 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na multifunkční tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 2060 - K110a - J510. Průměrné hodnoty jsou založeny na normě ISO/IEC 24711 nebo na metodice testování HP a nepřetržitém tisku. Aktuální výtěžnost značně závisí na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 336 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,4 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 704 / CN692A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 704 / CN692A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 704 / CN692A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Multifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 2060 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 65 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen III |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Číslo UPC | 885631712238 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 165 x 255 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 × 800 × 1 164 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EU+ |
| Oblastní omezení prodeje | V prodeji pouze v Polsku a Turecku |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 36 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2160 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN692AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,81 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 162,02 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |