| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 200 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 650 |
| Prázdná hmotnost | 29,7 g |
| Inkoustová kapka | 2,3 až 8,5 pl (v závislosti na režimu tisku a rychlosti) |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 200 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 200 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 200 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 200 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 612 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,4 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 650 / CZ102A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 650 / CZ102A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 650 / CZ102A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 2515 a 2515 e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 70 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen 3 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10886112545991, (BHL) 10886112546059 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10886112545991, (BHL) 10886112546059 |
| Čárový kód palety | (BHK) 20886112545998, (BHL) 20886112546056 |
| Číslo UPC | (BHK) 886112545994; (BHL) 886112546052 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | CIS, Střední východ, Afrika, AL, BG, BIH, CY, CZ, GR, HU, MD, ME, MK, MT, PL, RO, RS, SK, SLO, TR |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji v zemích EU |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ102AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,6 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 192 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |