| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 550 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 655 |
| Prázdná hmotnost | 20,76 g |
| Inkoustová kapka | 14 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 550 stran) |
| Výtěžnost stránek | 550 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 14 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 720 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,5625 palců |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Hardwarová kompatibilita | Multifunkční tiskárna HP Deskjet Ink Advantage 3525, 4615, 4625, 5525, 6525 s připojením k internetu |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 50 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70°C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10886112546004, (BHL) 10886112546066 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BHK) 10886112546004, (BHL) 10886112546066 |
| Čárový kód palety | (BHK) 20886112546001, (BHL) 20886112546063 |
| Číslo UPC | (BHK) 886112546007; (BHL) 886112546069 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 553 × 227 × 133 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 942 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | CIS, Střední východ, Afrika, AL, BG, BIH, CY, CZ, GR, HU, MD, ME, MK, MT, PL, RO, RS, SK, SLO, TR |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 42 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 45 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1890 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ109AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,91 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 142,4 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |