| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 711 |
| Prázdná hmotnost | 38,3 g |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 29 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 711 / CZ132A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ132A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ132A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP DesignJet T120 a HP DesignJet T520 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112841154 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 249 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru, Malajsii, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 50 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ132A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 0,08 kg |
| Hmotnost balení | 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 643,44 kg |
| Hmotnost | 0,06 kg |