| Obsah balení | 3 inkoustové kazety |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 711 |
| Prázdná hmotnost | 114,9 g |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 3 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 x 29 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 711 / CZ135A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ135A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ135A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP DesignJet T120 a HP DesignJet T520 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112841185 |
| Vnitřní balení ITF-14 kód jednotky | 40886112841186 |
| Čárový kód palety | 50886112841183 |
| Obsah balení | 3 inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 252 x 249,9 x 170,9 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 306 x 259 x 165 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114,8 x 45 x 100,1 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 163,3 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 126 x 46 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru, Malajsii, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 16 |
| Počet kartonů na paletu | 96 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 3 |
| Množství v krabici | 4 |
| Množství na paletě | 2 304 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ135A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,59 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,18 kg |
| Hmotnost palety | 460,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,18 kg |