| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 1 650 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 937 |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 1650 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | (cca 1 650) stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno v zařízení řady HP Officejet Pro 9100. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 20 ml |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO®; Certifikace CarbonNeutral® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 937e / 4S6W6N |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 937e / 4S6W6N Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 937e / 4S6W6N Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Spolupráce s Arbor Day Foundation® |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 9110, HP OfficeJet Pro 9120, HP OfficeJet Pro 9130, HP OfficeJet Pro 9720, HP OfficeJet Pro 9730 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 420 |
| Barevná výtěžnost | 1650 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 95°F |
| Obsah recyklovaného materiálu | 11 % |
| Životní prostředí | 82 % originálních inkoustových kazet HP obsahuje 5–75 % recyklovaných plastů. Nevztahuje se na inkoustové lahvičky a další produkty, které nejsou uvedeny na seznamu. Seznam najdete na stránce hp.com/InkRecycledContent. |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 32 to 113°F |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | (CE1) 196786147623; (SE1) 196786147630 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 333,5 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 16 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4224 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 4S6W6NE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 288,2 kg |
| Hmotnost | cca 0,04 kg |