| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 7 000 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 973X |
| Inkoustová kapka | 8,11 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 7000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na multifunkční tiskárně HP PageWide Pro 577dw. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 7 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 82 ml |
| Segment (filtr) | PageWide |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | PageWide |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 973X / F6T82A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 973X / F6T82A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 973X / F6T82A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP PageWide Pro 452 a 477; Řada tiskáren HP PageWide Managed P57750 a P55250 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 1 200 |
| Barevná výtěžnost | 8400 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Základní černobílá výtěžnost | 1000 |
| Základní kancelářská barevná výtěžnost | 1000 |
| Kancelářská barevná výtěžnost | 7000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP PageWide |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296544675 |
| Čárový kód palety | 20889296544672 |
| Číslo UPC | 889296544678 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 233 x 203 x 199 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 215 x 28 x 62 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 927 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 215 x 28 x 62 mm |
| Země původu | Malajsie |
| Počet kartonů na vrstvu | 22 |
| Počet kartonů na paletu | 198 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 18 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3564 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F6T82AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,75 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,2 kg |
| Hmotnost palety | 777,72 kg |
| Hmotnost | cca 0,17 kg |