| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 1 450 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 953XL |
| Prázdná hmotnost | 25,85 g +/-0,2 g |
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 1450 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 1 450 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 8700. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 18 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1568 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 953XL / F6U16A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953XL / F6U16A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953XL / F6U16A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 625 |
| Barevná výtěžnost | 1600 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10725184104098, (BGY) 10725184104104 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20725184104095, (BGY) 20725184104101 |
| Číslo UPC | (301) 725184104114; (BGX) 725184104091; (BGY) 725184104107 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 248 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 924 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 50 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F6U16AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,34 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,063 kg |
| Hmotnost palety | 220,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,049 kg |