| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 16 000 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 991X |
| Prázdná hmotnost | 98,9 g |
| Inkoustová kapka | 8,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 16000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP PageWide Pro P750dw. Průměrná výtěžnost kombinované (azurové/purpurové/žluté) kazety odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 16 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 187 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 59 136 |
| Segment (filtr) | PageWide |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | PageWide |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 991 / M0J94A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 991 / M0J94A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 991 / M0J94A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP PageWide Pro 755, řada tiskáren HP PageWide Pro 772, řada tiskáren HP PageWide Pro 777 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP PageWide |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10190780843625 |
| Čárový kód palety | 20190780843622 |
| Číslo UPC | 190780843628 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 238 x 210 x 239 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 220 x 52 x 48 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 568 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 220 x 52 x 48 mm |
| Země původu | Malajsie |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1 920 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | M0J94AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,91 kg |
| Hmotnost balení | 0,35 kg |
| Hmotnost palety | 744,76 kg |
| Hmotnost | 0,33 kg |