| Obsah balení | Inkoustové kazety |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 Černá (cca 170 stran) |
| Výtěžnost stránek (barevná) | ~150 stránek |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Tri-color |
| Výběrovost | 301 |
| Prázdná hmotnost | cca 0,25 kg |
| Inkoustová kapka | 13,5 pl (černobíle), 2,3 až 8,5 pl (barevně, v závislosti na rychlosti a režimu tisku) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 170 stran) |
| Výtěžnost stránek | 170 |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 170 stran černobíle, cca 150 stran tříbarevně |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě multifunkčních tiskáren HP DeskJet 2050 All-in-One – J510. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml (černobíle), 3 ml (tříbarevně) |
| Trysky tiskové hlavy | 336 (černá), 612 (tříbarevná) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 301 / CH561E, CH562E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 301 / CH561E, CH562E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 301 / CH561E, CH562E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP DeskJet 1000, 1010, 1050 AiO, 1050A AiO, 1510 AiO, 2000, 2050 AiO, 2050A AiO, 2510 AiO, 2540 AiO, 3000, 3050 AiO, 3050A eAiO, řada 3510 eAiO, řada HP ENVY 4500 eAiO, řada 5530 eAiO, HP OfficeJet 2620 AiO, řada 4630 eAiO |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | Až 65 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen III |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20889894419396 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889894508895, (#301) 10889894419399 |
| Čárový kód palety | 20889894508892 |
| Číslo UPC | 889894419392 |
| Obsah balení | Inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 392 x 268 x 192 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 032 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 1 080 |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | N9J72AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,38 kg |
| Hmotnost palety | 127,05 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 127,05 kg |
| Hmotnost | cca 0,06 kg |