| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 250 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 364 |
| Inkoustová kapka | 14 pl (černobíle); 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW (azurová, purpurová a žlutá) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černý), na bázi barviva (azurový, purpurový, žlutý) |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 300 stran) |
| Výtěžnost stránek | 300 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 300 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 250 stran černá, cca 300 stran azurová, cca 300 stran purpurová, cca 300 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Photosmart D5460. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 300 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 300 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6 ml (černá), 3 ml (azurová, purpurová a žlutá) |
| Trysky tiskové hlavy | 720 (černá); 336 HDW, 336 LDW (azurová, purpurová, žlutá) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 364 / CB320E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 364 / CB320E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 364 / CB320E Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP DeskJet 3070A, HP DeskJet 3520 e-All-in-One, HP Photosmart 5510 eAll-in-One, HP Photosmart 5515 eAll-in-One, HP Photosmart 6510 eAll-in-One, HP Photosmart 7510 eAll-in-One, HP Photosmart 5520 eAll-in-One, HP Photosmart 6520 eAll-in-One, HP Photosmart 7520 eAll-in-One, HP Photosmart B8550 eAll-in-One, HP Photosmart C53244 eAll-in-One, HP Photosmart C5380 eAll-in-One, HP Photosmart C63244 eAll-in-One, HP Photosmart C6380 eAll-in-One, HP Photosmart D5460 eAll-in-One, HP Photosmart B010a eAll-in-One, HP Photosmart B109a eAll-in-One, HP Photosmart B109d/f eAll-in-One, HP Photosmart Wireless B109n, HP Photosmart Wireless B110a/c/e B209a/c, HP Photosmart Wireless B210a/c, HP Photosmart Wireless C309n/g, HP Photosmart Wireless C310a, HP Photosmart Wireless C309a, HP Photosmart Wireless C410b, HP OfficeJet 4620, HP OfficeJet 4622, HP Photosmart e-Station C510a |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 50 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 ?C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20889894419402 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889894508901, (#301) 10889894419405 |
| Čárový kód palety | 20889894508908 |
| Číslo UPC | 889894419408 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 392 x 268 x 192 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 060 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na paletu | 24 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 22 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na evropské paletě | 528 |
| Množství na paletě | 960 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | N9J73AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,49 kg |
| Hmotnost palety | 116,34 kg |
| Hmotnost balení | 0,13 kg |
| Hmotnost palety | 159,56 kg |