| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 120 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 304 |
| Prázdná hmotnost | 23,53 g |
| Inkoustová kapka | 22 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 120 stran) |
| Výtěžnost stránek | 120 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě multifunkčních tiskáren HP DeskJet 3700 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 2 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 328 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,4 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 304 / N9K06A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 304 / N9K06AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 304 / N9K06AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP DeskJet 2620 AiO, 2622 AiO, 2630 AiO, 2632 AiO, 2633 AiO, 2634 AiO, 3720 AiO, 3730 AiO, 3732 AiO, 3733 AiO, 3735 AiO, 3750 AiO, 3760 AiO, 3762 AiO, 3764 AiO, HP ENVY 5010 AiO, 5020 AiO, 5030 AiO, 5032 AiO, HP AMP 130 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (ABE) 10889894860757, (BA3) 10889894860764, (UUS) 10889894860771 |
| Čárový kód palety | (ABE) 20889894860754, (BA3) 20889894860761, (UUS) 20889894860778 |
| Číslo UPC | (301) 889894860743; (ABE) 889894860750; (BA3) 889894860767; (UUS) 889894860774 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | N9K06AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,4 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 183,39 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |