| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Cca 430 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 302XL |
| Inkoustová kapka | 22 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 430 stran) |
| Výtěžnost stránek | 430 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 328 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 302XL / F6U68A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 302XL / F6U68A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 302XL / F6U68A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DeskJet 1110 All-in-One; Tiskárna HP DeskJet 2130 All-in-One; Tiskárna HP DeskJet 3630 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 4510 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 4520 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 3830 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 4650 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5220 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5230 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5232 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen III |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | (301) 888793803110; (30N) 199485238814; (ABE) 888793803127; (BA3) 888793803134; (NE1) 199485238821; (UUS) 888793803141 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 590 x 167 x 259 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 × 800 × 1 164 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, MD, MK, TR, YU, DOM/TOM |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F6U68AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,34 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 126,95 kg |
| Hmotnost | cca 0,03 kg |