| Obsah balení | 2 inkoustové kazety: černá, tříbarevná |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Tri-color |
| Výběrovost | 62 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černá); 6,4 pl HDW, 3 pl LDW (tříbarevná) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 200 stran) |
| Výtěžnost stránek | 200 |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 200 stran černá, cca 165 stran tříbarevná |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Envy 5640 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml (černá), 4,5 ml (tříbarevná) |
| Trysky tiskové hlavy | 704 (černá), 2052 (tříbarevná) |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,5625 palců |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 62 / C2P06A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 62 / C2P06A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 62 / C2P06A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP ENVY 5540 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 5640 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5740 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 7640 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X (černá), TIJ 2.X (tříbarevná) |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20889894419389 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889894508888, (#301) 10889894419382 |
| Čárový kód palety | 30889894508882 |
| Číslo UPC | 889894419385 |
| Obsah balení | 2 inkoustové kazety: černá, tříbarevná |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 392 x 268 x 192 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 032 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, MD, ME, MK, RS, TR |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, MD, ME, MK, RS, TR |
| Počet kartonů na paletu | 24 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 480 |
| Množství na paletě | 960 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | N9J71AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,01 kg |
| Hmotnost palety | 100,42 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 140,6 kg |
| Hmotnost | 0,08 kg |