| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 20 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 982X |
| Inkoustová kapka | 9 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 20 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 20000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 194 ml |
| Segment (filtr) | PageWide |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | PageWide |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP PageWide Enterprise Colour 780, řada multifunkčních tiskáren HP PageWide Enterprise Colour Flow 785, řada tiskáren HP PageWide Enterprise Colour 765 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 12000 |
| Barevná výtěžnost | 24000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 20 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 10 000 |
| Základní kancelářská barevná výtěžnost | 10 000 |
| Kancelářská barevná výtěžnost | 20 000 |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP PageWide |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10190781050121 |
| Čárový kód palety | 20190781050128 |
| Číslo UPC | 190781050124 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 312,9 x 238 x 223 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 217,2 x 48,3 x 99,3 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 932,9 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 217,2 x 48,3 x 99,3 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 105 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1260 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | T0B30A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 8,91 kg |
| Hmotnost balení | 0,72 kg |
| Hmotnost palety | 970,3 kg |
| Hmotnost | 0,67 kg |