| Obsah balení | 2 inkoustové kazety |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 Černá (cca 170 stran) |
| Výtěžnost stránek (barevná) | ~150 stránek |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Tri-color |
| Výběrovost | 302 |
| Inkoustová kapka | 22 pl (černá); 3,25 pl, 6,8 pl (tříbarevná) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 170 stran) |
| Výtěžnost stránek | 170 |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 170 stran černobíle, cca 150 stran tříbarevně |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3,5 ml (černá), 4 ml (tříbarevná) |
| Trysky tiskové hlavy | 328 (černá), 588 (tříbarevná) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 302 / F6U65A, F6U66A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 302 / F6U65A, F6U66A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 302 / F6U65A, F6U66A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DeskJet 1110 All-in-One; Tiskárna HP DeskJet 2130 All-in-One; Tiskárna HP DeskJet 3630 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 4510 All-in-One; Tiskárna HP ENVY 4520 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 3830 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 4650 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5220 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5230 All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet 5232 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen III |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10190780475895 |
| Čárový kód palety | 20190780475892 |
| Číslo UPC | (301) 190780475904; (30N) 199485238838; (NE1) 199485238845 |
| Obsah balení | 2 inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 369 × 271 × 192 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a AL, BIH, MD, MK, TR, YU, DOM/TOM |
| Počet kartonů na vrstvu | 5 |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | X4D37AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,91 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 136,38 kg |
| Hmotnost | cca 0,06 kg |