| Obsah balení | Fixační jednotka (220 V); Dokumentace (Příručka pro instalaci hardwaru, Průvodce recyklací) |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Až 225 000 stran u řady HP LaserJet Enterprise MFP M63X a řady HP LaserJet Managed MFP E6255XX; Až 247 000 stran u řady HP LaserJet Managed MFP E626XX |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Elektromagnetická kompatibilita | CISPR 22:2008 (mezinárodní) – třída A, CISPR 32:2012 (mezinárodní) – třída A, EN 55032:2012 (EU) – třída A, EN 61000-3-2:2014 (EU), EN 61000-3-3:2013 (EU), EN 55024:2010 (EU), směrnice o EMK 2014/30/EU, další schválení EMK dle požadavků jednotlivých zemí |
| Bezpečnost | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013 (mezinárodní); EN60950-1:2006 +A11:2009 +A1:2010 +A12:2011 +A2:2013 (EU); Směrnice pro nízkonapěťová zařízení 2014/35/EU s označením CE (Evropa); Další bezpečnostní schválení podle požadavků jednotlivých zemí. |
| Hardwarová kompatibilita | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise MFP M632fht J8J71A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A, HP LaserJet Managed MFP E62655dn 3GY14A, HP LaserJet Managed MFP E62665hs 3GY15A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62665h 3GY16A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62665z 3GY17A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z 3GY18A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 225000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 35 až 85 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 ?C |
| Rozsah provozních teplot | 59 až 86°F |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | 32 až 95 °F |
| Technologie tisku | Laser |
| Maximální výstupní kapacita (listy) | Až 150 000 stran |
| Číslo UPC | 889894213563 |
| Obsah balení | Fixační jednotka (220 V); Dokumentace (Příručka pro instalaci hardwaru, Průvodce recyklací) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 498 x 238 x 239 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 1000 x 2399 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 426 x 466 x 148 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Množství na paletě | 100 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | J8J88A |
| Objednatelné číslo produktu | J8J88A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 5,7 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Hmotnost | 3 kg |