| Obsah balení | Fixační jednotka (110V); Dokumentace (Příručka pro instalaci hardwaru, Průvodce recyklací) |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Až 225 000 stran u řady HP LaserJet Enterprise M60X; Až 247 000 stran u řady HP LaserJet Managed E601XX a HP LaserJet Managed E600XX |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Elektromagnetická kompatibilita | CISPR 22:2008 (mezinárodní) – třída A, CISPR 32:2012 (mezinárodní) – třída A, EN 55032:2012 (EU) – třída A, EN 61000-3-2:2014 (EU), EN 61000-3-3:2013 (EU), EN 55024:2010 (EU), směrnice o EMK 2014/30/EU, další schválení EMK dle požadavků jednotlivých zemí |
| Bezpečnost | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013 (mezinárodní); EN60950-1:2006 +A11:2009 +A1:2010 +A12:2011 +A2:2013 (EU); Směrnice pro nízkonapěťová zařízení 2014/35/EU s označením CE (Evropa); Další bezpečnostní schválení podle požadavků jednotlivých zemí. |
| Hardwarová kompatibilita | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, HP LaserJet Enterprise M608x K0Q19A, HP LaserJet Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Enterprise M609x K0Q22A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60065x MOP36A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A, HP LaserJet Managed E60075x MOP40A, HP LaserJet Managed E60155dn 3GY09A, HP LaserJet Managed E60165dn 3GY10A, HP LaserJet Managed E60175dn 3GY12A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 225000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 ?C |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | -30 až 60 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | -22 až 140 ?F |
| Technologie tisku | Laser |
| Menší čárový kód hlavní krabice | #BLANK## |
| Číslo UPC | 889894213532 |
| Obsah balení | Fixační jednotka (110V); Dokumentace (Příručka pro instalaci hardwaru, Průvodce recyklací) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 498 x 238 x 239 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 1000 x 2399 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 x 143 x 106 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Množství na paletě | 100 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | L0H24A |
| Objednatelné číslo produktu | L0H24A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 3 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Hmotnost | 1,7 kg |