| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 713 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černá); 6 pl (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu (černá); Na bázi barviva (azurová, purpurová, žlutá) |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 5 504 (1 376 na barvu) |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1.15 in |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 713 / 3ED59A, 3ED60A, 3ED61A, 3ED62A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 713 / 3ED59A, 3ED60A, 3ED61A, 3ED62AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 713 / 3ED59A, 3ED60A, 3ED61A, 3ED62AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 64 to 77°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 to 140°F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10193905352804 |
| Čárový kód palety | 20193905352801 |
| Číslo UPC | 193905352807 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 478 x 330 x 381 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 314 x 156 x 97 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 715 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 314 x 156 x 97 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 28 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 336 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3ED58A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 7,97 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,62 kg |
| Hmotnost palety | 258,1 kg |
| Hmotnost | cca 0,47 kg |