| Obsah balení | Podávací válce; Oddělovací válec; Sestava pro podávání; Průvodce instalací |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Až 150 000 stran |
| Výtěžnost stránek (barevná) | Až 150 000 stran |
| Technologie tisku | Laser |
| Elektromagnetická kompatibilita | CISPR 22:2008 (mezinárodní) – třída A, CISPR 32:2012 (mezinárodní) – třída A, EN 55032:2012 (EU) – třída A, EN 61000-3-2:2014 (EU), EN 61000-3-3:2013 (EU), EN 55024:2010 (EU), směrnice o EMK 2014/30/EU, další schválení EMK dle požadavků jednotlivých zemí |
| Bezpečnost | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013 (mezinárodní); EN60950-1:2006 +A11:2009 +A1:2010 +A12:2011 +A2:2013 (EU); Směrnice pro nízkonapěťová zařízení 2014/35/EU s označením CE (Evropa); Další bezpečnostní schválení podle požadavků jednotlivých zemí. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681f J8A11A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681f J8A12A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z J8A13A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z J8A17A, HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise MFP M632fht J8J71A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 150000 |
| Barevná výtěžnost | 150000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 200000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 150000 |
| Základní kancelářská barevná výtěžnost | 150000 |
| Kancelářská barevná výtěžnost | 750000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 35 až 85 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 ?C |
| Rozsah provozních teplot | 59 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | 32 až 95 °F |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894213624 |
| Obsah balení | Podávací válce; Oddělovací válec; Sestava pro podávání; Průvodce instalací |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 495 x 508 x 216 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 241 x 165 x 39 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1117 x 1117 x 2066 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | Horní válec: 61,5 x 59,3 x 24,0 mm; Dolní válec: 45 x 24,5 x 24,5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 4 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 30 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Množství na paletě | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | J8J95A |
| Objednatelné číslo produktu | J8J95A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 7,8 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 295 kg |
| Hmotnost | 37,0 g (horní válce); 18,9 g (dolní válce) |