| Obsah balení | Tisková hlava; Zaváděcí inkoustové kazety – černá, azurová, žlutá a purpurová |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 711 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černobíle); 5,5 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu (černá) 1 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP DesignJet T120 a HP DesignJet T520 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10887111281477 |
| Čárový kód palety | 30887111281471 |
| Obsah balení | Tisková hlava; Zaváděcí inkoustové kazety – černá, azurová, žlutá a purpurová |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 485 x 338 x 391,2 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 149 x 298 x 93 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1715 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 149 x 298 x 93 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru, Malajsii, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 28 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Větší množství hlavní krabice | 12 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 336 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C1Q10A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 7,8 kg |
| Hmotnost balení | 0,45 kg |
| Hmotnost palety | 247 kg |