| Obsah balení | 1x tříbarevná tisková hlava |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová, purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 2016 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 7/8 in |
| Segment (filtr) | GT / Ink Tank / Smart Tank |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 30 / 3YP17A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 30 / 3YP17A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 30 / 3YP17A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Smart Tank 660, 670, 700, 6000, 7000, 7300, 7600 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 86°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 to 140°F |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10195697290586 |
| Čárový kód palety | 20195697290583 |
| Číslo UPC | 195697290589 |
| Obsah balení | 1x tříbarevná tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 588 x 198 x 172 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 660 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1 440 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3YP17AE |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | cca 5,68 kg |
| Hmotnost palety | 156 kg |
| Hmotnost | cca 0,089 kg |