| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Matte Black; Yellow |
| Výběrovost | 72 |
| Inkoustová kapka | 9 pl |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matná černá a žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 72 / C9384A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9384A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9384A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T610, řada tiskáren T620, řada tiskáren T770, řada tiskáren T1100, řada tiskáren T1200, multifunkční tiskárna HP DesignJet T1200 HD, multifunkční tiskárna HP DesignJet T2300 eMFP, řada tiskáren HP DesignJet T790 ePrinter, řada tiskáren HP DesignJet T1300 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 12 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10808736779620 |
| Čárový kód palety | 20808736779627 |
| Číslo UPC | 883585273454 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 x 298 x 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9384A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,85 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,066 kg |