| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 70 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová a žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 70 / C9406A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP 70 / C9406A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM61AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 305 / 3YM60A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 305 / 3YM61AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 305 / 3YM60A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada fotografických tiskáren HP DesignJet Z2100, Z3100 a Z3200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10882780390772 |
| Čárový kód palety | 20882780390779 |
| Číslo UPC | 882780756113 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 x 298 x 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 143 x 28 x 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9406A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,1 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,07 kg |