| Obsah balení | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
| Barvy kazet | Cyan; Magenta; Matte Black; Yellow |
| Výběrovost | 729 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Dye-based (cyan, magenta, yellow); pigment-based (matte black) |
| Počet v balení | 5 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matte black, cyan, magenta, yellow |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 69 ml (cyan, magenta, yellow); 60 ml (matte black) |
| Trysky tiskové hlavy | 9632 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,125 in |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T730, multifunkční tiskárna HP DesignJet T830 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah provozních teplot | 41 to 104°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -13 to 131°F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296167881 |
| Čárový kód palety | 20889296167888 |
| Číslo UPC | 889296167884 |
| Obsah balení | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 355 x 272 x 261 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1016 x 1219 x 1432 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Počet kartonů na vrstvu | 11 |
| Počet kartonů na paletu | 55 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 5 |
| Množství na paletě | 220 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F9J81A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,7 kg |
| Hmotnost balení | 1,05 kg |
| Hmotnost palety | 276 kg |
| Hmotnost | 0,83 kg |