| Obsah balení | Jednotka ITB; Přenosový válec; Podávací a zvedací válce pro tiskárnu; Zpožďovací válce pro tiskárnu; Podávací a zvedací válce pro podstavec; Zpožďovací válce pro podstavec; Dokumentace (instalační příručky, průvodce recyklací) |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Až 150 000 stran |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Elektromagnetická kompatibilita | CISPR 22:2008 (mezinárodní) – třída A, CISPR 32:2012 (mezinárodní) – třída A, EN 55032:2012 (EU) – třída A, EN 61000-3-2:2014 (EU), EN 61000-3-3:2013 (EU), EN 55024:2010 (EU), směrnice o EMK 2014/30/EU, další schválení EMK dle požadavků jednotlivých zemí |
| Bezpečnost | IEC 60950-1:2005 +A1:2009 +A2:2013 (mezinárodní); EN60950-1:2006 +A11:2009 +A1:2010 +A12:2011 +A2:2013 (EU); Směrnice pro nízkonapěťová zařízení 2014/35/EU s označením CE (Evropa); Další bezpečnostní schválení podle požadavků jednotlivých zemí. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, HP Color LaserJet Enterprise M652dn J7Z99A, HP Color LaserJet Enterprise M653dn J8A04A, HP Color LaserJet Enterprise M653x J8A05A, HP Color LaserJet Enterprise M653dh J8A06A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681f J8A11A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681f J8A12A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z J8A13A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z J8A17A, HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, HP Color LaserJet Managed E65060dn L3U56A, HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 150 000 |
| Barevná výtěžnost | 150 000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 35 až 85 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 ?C |
| Rozsah provozních teplot | 59 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | 32 až 95 °F |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889899148525 |
| Obsah balení | Jednotka ITB; Přenosový válec; Podávací a zvedací válce pro tiskárnu; Zpožďovací válce pro tiskárnu; Podávací a zvedací válce pro podstavec; Zpožďovací válce pro podstavec; Dokumentace (instalační příručky, průvodce recyklací) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 597 x 497 x 203 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 1000 x 2383 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 315 x 430 x 60 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Množství na paletě | 44 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | P1B93A |
| Objednatelné číslo produktu | P1B93A |
| Kód UNSPSC | 26111504 |
| Hmotnost balení | 6 kg |
| Hmotnost palety | 273 kg |
| Hmotnost | 1,29 kg |